Özel Günler İçin Çiçekler

Canlı Çiçek Siparişi İstanbul

Mevsimin en taze çiçeklerinden hazırlanmış özel aranjmanları sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Canlı çiçekler her zaman büyük ilgi çeker. Özel günlerin anlamını daha güzel hale getirir. Güller, papatyalar, lilyumlar, karanfillerle sevdiklerinize sürpriz hazırlayabilir ve hemen gönderebilirsiniz. Dilerseniz farklı aranjmanlardan isteyerek kişiye özel hale de getirebilirsiniz.

Canlı Çiçek Nasıl Gönderilir?

Sevdiklerinize özel günlerde canlı çiçek siparişi vererek istediğiniz adrese teslimini yaptırabilirsiniz. İnternet üzerinden siparişinizi verin ve adresinizi belirtin. Adresinizi belirtirken mesajınızı da ekleyebilirsiniz. Sizin istediğiniz saatte çiçeğiniz teslim edilir. Doğum günü, yeni yıl, evlilik yıldönümü, iş terfisi gibi özel günleri daha anlamlı hale getirin.

ciceksiparisi

Sevgiliye Canlı Çiçek Gönderimi

Sevdiğiniz kişiye canlı çiçekler yolladığınız zaman büyük etki sağlarsınız. Canlı çiçekler odaya özel bir koku yayar. Düzenli bakımları yapıldığı zaman büyür ve çiçek açar. Sevdiğiniz kişi çiçeğe baktıkça her zaman sizi düşünür. Canlı çiçek tercih ederek, karşınızdaki kişiye değer verdiğinizi de gösterirsiniz.

Özel tasarımlar ile hazırlatacağınız çiçek demetlerine küçük objeler de ekletebilirsiniz. Saksı içinde ya da vazo içinde göndereceğiniz gibi buket olarak da yollayabilirsiniz. Canlı çiçeklerin bakımı kolay olduğu için sevdiklerinize taze bir hava da sunarsınız. Tek yapmanız gereken kategori bölümlerinden sevdiğinizin hoşlanacağı çiçeği seçmek ve hemen siparişini vermektir. Sevdiklerinizin özel günleri dışında da istediğiniz çiçek aranjmanını hazırlatabilir ve onların adresine yollayarak sürpriz yapabilirsiniz.

Leave a Reply