Özel Günler İçin Çiçekler

İş Terfisi için Sipariş İstanbul

İş terfisi veya yeni işe başlayan kişileri tebrik etmek için çiçek göndermek, adettir. Yakınlarınıza ve sevdiğiniz kişiye çiçek yollarken çiçeklerin anlamını da bilmelisiniz. İş yerine her tarz çiçek yollanmaz. Ofisin durumu da önemlidir. Saksı çiçekleri, vazo içinde yer alan çiçekleri ya da terrarium gibi özel çalışmaları tercih edebilirsiniz.

İşyerine Hangi Çiçek Gönderilir?

İşyerleri kapalı alanlar olduğu için çiçek gönderirken dikkat etmelisiniz. Büyük yapraklı saksı çiçekleri idealdir. Zarif saksı içindeki orkideler ise masa üzerinde tercih edilir. Ortama uygun ve fazla abartılı olmayan çiçek tasarımlarını tercih etmelisiniz. Sevdiğiniz kişiye çiçek yollayacaksanız şık bir kutu içinde orkideyi tercih edebilirsiniz.

ciceksiparisi-2

Ofislere Uygun Çiçek Tasarımları

Dekoratif açıdan ofis ortamına uyacak büyük yapraklı çiçekleri tercih etmelisiniz. Yapay çiçekler ise fazla toz kaldıracağından tercih edilmemeli. Saksı çiçeklerinde ise çok renkli olanlardan kaçınmalısınız. Dayanıklı çiçekleri tercih ederseniz bakımları da kolay olur. Buket çiçekleri yerine çoğunlukla saksı çiçeği göndermelisiniz.

Göndereceğiniz çiçek her ne kadar ofis ortamına uygun olsa da zarif etki bırakmalı. Karşınızdaki kişiyi tebrik edeceğiniz gibi başarılarının devamını da dileyen bir mesaj ekleyebilirsiniz. Estetik değeri yüksek olan çiçekler her zaman daha dikkat çekicidir. Ofis ortamında insanlar yoğun olduğu için seçeceğiniz çiçeği özenle seçmelisiniz. Yakınlarınızdan birine yolluyorsanız onların hoşlandığı çiçekleri de seçebilir ve daha özel hale getirebilirsiniz.

Leave a Reply