Özel Günler İçin Çiçekler

İstanbul’da Uygun Fiyatlı Çiçekler

İstanbul’da yaşayanlar fiyatları son derece makul seviyede olan çiçek çeşitleri ile sevdiklerini mutlu edebilir. Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni iş tebriki ve daha pek çok özel günlerde İstanbul çiçek siparişi için son derece uygun olabiliyor. Çünkü internet üzerinden kolaylıkla sipariş göndermek mümkün. Üstelik çiçekler istediğiniz herhangi bir tarihte ve saat aralığında teslim ediliyor.

ferforje cicek

ferforje cicek

Hangi Çiçekler Daha Ucuz?

Gerek İstanbul’da gerekse diğer kentlerde çiçek göndermek için artık yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Son derece makul rakamların geçerli olduğu çiçek sipariş İstanbul için daha da cazip fiyatlar anlamına geliyor. En ucuz çiçeklerin hangileri olduğunu firmaların web adreslerinden de öğrenebilirsiniz.

Papatya buketleri, gül buketleri fiyatı en makul olan ve bununla beraber en çok tercih edilen çiçekler oluyor. Tercihinizi şık bir aranjman eşliğinde hazırlanmış olan karışık çiçek buketlerinden yana da kullanabilirsiniz. Ayrıca pek çok buket tasarımının indirimli fiyatlar eşliğinde beğeniye sunulduğunu da unutmayın. İndirimler sevgililer günü gibi özel günlerde çok daha yüksek rakamlara ulaşıyor.

Vazoda Çiçek Siparişi

Eğer ofisler gibi iş alanlarına çiçek gönderecekseniz fiyatı yine uygun düzeyde olan vazoda çiçek modellerini tercih edin. Buket şeklinde dizayn edilmiş olan çiçeklerin iş yerlerinde muhafaza edilmesi güç olabiliyor. Bu nedenle daha az yer kaplayan vazoda çiçekleri tercih ederek gönderdiğiniz kişinin çalışma masasında kolaylıkla muhafaza etmesini sağlayabilirsiniz. Cam vazolar ya da hasır sepetler fiyatları daha uygun olan seçenekler arasında yer alıyor.

Leave a Reply