Çiçeklerin Anlamı

İstanbul’da Yeni Trend: Kutuda Çiçekler

İstanbul’da son dönemde buket çiçekler yerine şık bir kutu içerisinde dizayn edilmiş olan çiçekler tercih edilmeye başlandı. Bu yeni trend aslında İstanbul çiçek siparişi dendiğinde ilk akla gelen tasarımlar olmuyor. Genellikle buketler ve vazoda çiçekler ilk akla gelen tasarımlar oluyor. Fakat son dönemde yükselişe geçen bir trend de gözlerden kaçmıyor. Bu trendin yıldızı ise kutuda hazırlanan çiçekler!

sedir bonsai

sedir bonsai

Sevgiliye Özel Kutuda Çiçekler

Rengarenk ve sevimli kutularda dizayn edilen çiçekler genellikle sevgiliye ve eşlere göndermek için tercih edilse de doğum günleri gibi özel günlerde de çok sayıda kişi seçimini bu tasarımlardan yana yapmaya başladı. Dolayısıyla çiçek siparişi İstanbul dendiğinde çok yakın zamanda akla gelen aranjmanlar arasında kutu çiçekler de olabilir.

Peki, kutuda çiçek tasarımlarında en çok sahneye hangi çiçek modelleri çıkıyor? Elbette söz konusu eşler ve sevgililer olunca aşkın ve sevginin sembolü olan kırmızı güller en çok tercih edilenler arasında başı çekiyor. Ancak papatyalar da koyu renkli kutularda şahane bir görünüm sergilediğinden papatyaları tercih edenlerin de sayısı azımsanmayacak kadar fazla diyebiliriz.

Kır Çiçeklerinden Harika Bir Dizayn

Üçüncü sırayı ise kır çiçekleri alıyor. rengarenk kır çiçekleri muhteşem kokularıyla da büyük beğeni alırken renkli kutularda dizayn edilmeleri görsel açıdan muhteşem bir bütünlük sağlayabiliyor. Bu arada hızlı çiçek gönderimi için de kutuda çiçekleri tercih edebilirsiniz. Son derece hızlı bir şekilde hazırlanarak adrese ulaştırılabildikleri, aklınızın bir köşesinde bulunsun!

Leave a Reply