Burçlara Göre Çiçekler

Minik Saksı Çiçekleri

Saksı çiçeklerinin bazıları son derece küçük olurken bazıları ise büyümeye ve gelişime daha açıktır. Minik saksılar için tercih edeceğiniz seçimler ise büyümeye ve gelişime çok açık olmayan türlerdir. Bu seçimleri doğru yapmanız sonrasında ise ideal bir seçime yer açabilirsiniz.

sukulent

Minik saksılar ile ev ya da iş yerinizde dekorasyona katkı sağlarken minik bitkilerinize bakmanın da avantajını ve güzelliğini yaşayabilirsiniz. Küçük saksılarda bakılabilecek olan çiçek seçimlerinde farklı tercihlere yer açabilirsiniz. Ev ve iş yerinize hem hoş bir dekorasyon hem de hoş bir detay ekleyebilirsiniz.

Minik Saksı Seçimlerinizde Çiçek Tercihi

Minik saksılarda yetiştirmeye uygun olan çiçek seçimlerinizde sukulentlere ya da kaktüs seçimlerine yer verebilirsiniz. Minik saksılarda gelişime açık olan ve bu saksı içinde kendine yer edinebilen sukulent ve kaktüs seçimleri arasından birçok farklı tercihe yer vermeniz mümkün.

Son derece şık ve etkili olan sukulentlerin yanı sıra kaktüslerden çiçek veren tercihlere de yer verebilirsiniz. Farklı renk seçimlerine sahip olan kaktüsler capcanlı çiçekleri ile ev ya da ofisinizde son derece hoş bir etki de kazandırabilirsiniz.

Kaktüs ya da sukulent seçimlerinin yanı sıra kalanşo çiçeğine de yer açmanız mümkün. Kalanşo çiçekleri de küçük saksılarda çiçek verimine devam edip sonrasında da yeşil kalabilen çiçek seçimleridir. İç ya da dış mekanda bakıma uygun olan kalanşo kış soğuğuna dayanıklı değildir.

Leave a Reply