Çiçek Hikayeleri Çiçeklerin Anlamı

Ofisler için Uygun Çiçekler Nelerdir?

Ofis ortamlarında doğanın pozitif enerjisini yaşamak için çiçeklere yer açabilirsiniz. Fakat ofis ortamında bulunacak olan çiçeklerinde bakımının az olması ve istenen yerde konumlandırılabilmesi gerekir. Bu seçimlerinizi yaparken ofis içinde bakabileceğiniz çiçek çeşitlerini inceleyip bakım önerilerini dikkate alarak tercih yapabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil aynı zamanda sevdiklerinizin iş yerine de bu çiçek seçimleri arasında tercihinizi yaparak gönderim yapabilirsiniz.

ferforje cicek

Minyatür Yuşa

En fazla 20 cm büyüyen minyatür Yuşa masa üstünde konumlandırılabilecek bir çiçektir. Dayanıklı bir yapıya sahip olan çiçek az su ister. Kendiniz için ya da sevdikleriniz için bu çiçeği tercih edebilirsiniz. Özel bir ofise sahip olmayan kişiler içinde masaya konulabilmesi ile doğru bir seçim olacaktır.

Kraton Bitkisi

Kraton bitkisi ofis ortamlarında seçilen bitkiler arasında yer alıyor. Narin görüntüsü ile dikkat çeken bitki yeşilliği ile size pozitif enerjiyi de sunacaktır. Ofis içinde bulunan sehpalara koyabileceğiniz bu çiçeği aynı zamanda sevdiklerinizin iş yerine de gönderebilirsiniz.

Benjamin Ağacı

Ofislerin genellikle giriş alanlarında tercih edilen Benjamin ağacı az bakım istemesi ve kolay bakım özelliği ile tercih ediliyor. Örgülü yapıya sahip olan Benjamin ağacı minyatür bir ağaç olup uzun yıllar boyu size eşlik edecektir. Ofis girişinde kapı önüne iki adet Benjamin ağacını karşılıklı yerleştirerek daha şık ve daha etkili bir görüntü elde edebilirsiniz.

Leave a Reply