Burçlara Göre Çiçekler

Özel Çiçek Siparişi

Sevdiklerimizin bizim için özel ve değerli olduklarını en güzel anlatmanın yolu çiçek aranjmanlarına yer açmadır. Son derece şık ve oldukça dikkat çeken tasarım modellerin yanı sıra sade ve zarif olan model seçimleri de yer alıyor. Bu model seçimleri arasından tercihinizi yapmanın yanı sıra dilerseniz özel çiçek siparişi de verebilirsiniz.

Özel çiçek siparişiniz içinde arzu ettiğiniz çiçek seçimleri yer alırken aynı zamanda görsel baskılara da yer açarak kişiye özel bir çalışmada yaptırabilirsiniz. Son derece dikkat çekici olan bu tasarım model seçiminiz ile sevdiklerinizi mutlu ederek onların özel günlerini tebrik edebilirsiniz.

Kişiye Özel Çiçek Siparişi Nasıl Verilir?

Kişiye özel olarak hazırlanan çiçek aranjman modelinde istediğiniz çeşit çiçek modelini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz vazo içinde dilerseniz saksılı olan model seçimler arasından sevdiklerinizin beğenisine hitap edecek olan herhangi birine yer vermeniz mümkün.

ciceksiparisi-3

Çiçek seçiminin gerçekleştirdikten sonra ise kişiye özel olan vurgunun sağlanması için görselliğin eklenmesine sıra geliyor. Sevdiklerinizin bir resmini ya da beraber çekildiğiniz herhangi bir resmi bu aranjman seçiminde değerlendirmeniz mümkün.

Seçtiğiniz aranjman ve kişiye özel tema görseli sonrasında ise artık yapmanız gereken tek şey kalıyor. Sevdiklerinize gönderdiğiniz bu özel aranjman ile birlikte güzel dileklerinizi de sunduğunuz notu siparişiniz içine eklemeyi sakın unutmayın. Artık siparişinizin teslim tarih ve saatini belirleyerek gönderiminizi tamamlayabilirsiniz.

Leave a Reply