Burçlara Göre Çiçekler

Rengine Göre Karanfil Çiçeğinin Anlamı

Mis gibi kokusu ile kendine tutkun eden karanfil katmerli olan çiçek yapısı ile de kendine hayran bırakan özel bir çiçektir. Hem kokusu hem görselliği ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran bu güzel çiçek renk seçimine göre de farklı anlamları içinde barındırıyor.

saksıda bonsai

Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz çiçek seçimleri arasında yer alan karanfil çiçeğini renk detayına göre gönderirseniz aynı zamanda içerdiği anlam ile daha değerli bir seçim gerçekleştirmenin de avantajını yaşarsınız.

Şık bir aranjman seçimi ile tamamlanacak olan karanfil çiçeği hediyenize mutlaka sevdiklerinizin sizin için olan değerini aktaran notu ekleyin. Siparişiniz belirlediğiniz gün ve saatte adrese teslim edilecektir.

Beyaz Karanfil

Beyaz karanfil tercihiniz sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yeni bebek tebriklerinde de beyaz karanfil aranjmanına yer açabilirsiniz. Beyaz karanfil çiçeğinin anlamı temizlik ve saflıktır.

Sarı Karanfil

Sarı birçok çiçek renginde aslında aynı dili sunuyor. Sarı karanfil de hüznü aktarmanın bir diğer yolu olarak sunulabilen çiçek seçimidir.

Kırmızı Karanfil

Geçmişte sıklıkla sevgiliye sunulması ile bilinen kırmızı karanfiller aslında anlamına uygun olan bir içeriğe de sahipti. Sevgiyi aktarmak için sunulabilecek olan kırmızı karanfil sadece aşkı değil tüm sevgi dillerini içeren bir anlam zenginliğini sunuyor.

Pembe Karanfil

Hoş ve güzel kokusunun yanı sıra muhteşem rengi ile dikkat çeken pembe karanfil ise içtenlik anlamına gelir.

Leave a Reply