Burçlara Göre Çiçekler

Sarı Karanfiller ile Hazırlanan Aranjmanın Anlamı Nedir?

Çiçeklerde kırmızı, pembe, beyaz, mor gibi renkler her daim bilinen seçimler olmasının yanı sıra en çok tercih edilen tercihlerdir. Sarı renk her ne kadar oldukça hoş bir seçim olsa da genel olarak hüznü ya da ayrılığı ifade ettiği düşünülerek tercih edilmez. Düş kırıklığı ya da buna benzer negatif duyguları aktarması ile halk arasında bilinse de sarı karanfiller son derece nadir bulunan seçim olup özellerdir.

Sarı karanfiller ile hazırlanan aranjman uygulaması son derece hoş bir görselliği sunarken aynı zamanda sıcaklığı ve sevgiyi de ifade eder. Nadir bulunması nedeni ile de sevdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri de aktaracak olan bu buket aynı zamanda muhteşem karanfil kokusu ile de sevdiklerinizi mest edecektir.

Sarı Karanfil Aranjmanları

ozel-cicek-aranjmani

Sevdiklerinizi mutlu edecek olan buket tercihinizde tek başına karanfillere yer vermenin yanı sıra karanfillere eklenen güller, papatyalar gibi farklı çiçek seçimleri ile de buketinizi zenginleştirebilirsiniz. Vazoda ya da sepet içinde hazırlanabilen bu aranjman uygulamaları ayrıca buket olarak da sunuluyor. Dilerseniz daha kalıcı bir seçime yer vermek isterseniz saksı içinde olan sarı karanfil tercihine de yer vermeniz mümkün.

Güzel ve şık aranjman uygulamalarında yer alan değişiklik karar verme konusunda zorluk yaratıyor ise sevdiklerinizin beğenisine ya da gönderim amacınıza uygun olan tercihe yönelerek seçiminizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Leave a Reply