Özel Günler İçin Çiçekler

Yeni İş Tebrikleri için İdeal Çiçek Çeşitleri Nelerdir?

Yeni işe başlayan ya da terfi alan kişilere hayırlı olsun demek için çiçek yollamak önemli bir adettir. Ofise bir çiçek gönderecekseniz ilk olarak ofisin kapalı alan olduğunu düşünüp o tarz çiçekler yollamaya özen gösterin. Sümbül ve yasemin ortama güzel bir esinti yayar. Yapma çiçek göndermek yerine doğal çiçekler tercih edin.

iş tebrik çiçeği almak

iş tebrik çiçeği almak

Yeni İş Tebriklerinde Gönderilecek Çiçekler

Göndereceğiniz çiçek gösterişli olmalı ve karşınızdaki kişiye değer verdiğinizi de içermelidir. Orkideler yeni iş tebriklerinde gönderilecek çiçek çeşitlerinden ideal olanıdır. Şık bir çiçek sepeti içinde karanfil, orkide karışımı da yeni iş tebriklerinde tercih edilir.

Saksı çiçekleri de iş tebriklerinde gönderilen çiçeklerdir. Menekşe özellikle iyi bir tercihtir. Ofisin durumuna göre cam vazolar içinde hazırlanan çiçek sepetleri de gönderilir. Benjamin, guzmanya, areka da iyi bir çiçek seçimidir. Özellikle Benjamin çiçekleri ofis ortamlarına güzel bir hareketlilik sağlar.

İkili Yucca çiçeği de tercih edilecek çiçek çeşitleri arasında yer alır. Göndereceğiniz çiçek çok fazla abartılı olmamalı ve her zaman iş yerine görsel bir güzellik de katmalı. Büyük yapraklı saksı çiçekleri de iş tebriklerinde gönderilir. Çiçek yollarken özellikle ne kadar önem verdiğinizi göstermeli ve aranjmanının çok iyi düzenlenmiş olmasına dikkat etmelisiniz. çiçekler, karşınızdaki kişiye önem verdiğinizin en anlamlı hediye çeşitleri arasında yer alır.

Leave a Reply